John Beerens | ESPRIT NIEUW!  |          United States United Kingdom Ireland Canada Australia & New Zealand Germany

elton  John


Back to the roots

"Back to the roots " - zo kan men Reginald Kenneth Dwight`s nieuwste meesterwerk benoemen.

Nogmaal terugkeren in oude vorm is het doel van bijne alle jarenlange rock- en poplegendes. Een moeilijke opgave, die niet vaak succesvol is. Als ze het dan toch voor ellkaar krijgen, verdienen ze grote bewondering. De tien songs op zijn nieuwe CD "The Captain and the Kid" herinneren aan een van zijn beste albums "Captain Fantastic and the Brown Dirt Cowboy" uit 1975.

Naast de mengeling uit blues en country rocksongs, zoals "Just Like Noah's Ark" en "I Must Have Lost it On the Wind," vinden we ook ballades op zijn nieuwe CD. Liedjes zoals "Tinderbox" en "Wouldn't Have You Any Other Way" bewijzen dat het duo Bernie Taupin en Elton John het nog altijd moeiteloos met hun eigen mijlpalen zoals o.a. "Someone Saved my Life Tonight" kunnen opnemen


Englands eerste homosexueel huwelijk

Elton (geboren 1947) heeft in september 2006 het ja-woord gegeven aan zijn partner in de Windsor Guildhall, de ruimte waar ook prins Charles en Camilla dit jaar trouwden.
Sinds eind 2005 is het voor homoseksuelen mogelijk een "burgerlijke verbintenis" af te sluiten. Elton is met zijn openlijke homosexualiteit een rolmodel voor velen die daar (nog) niet voor uit durven te komen.

Druppel op de gloeiende plaat: Popzangeres Madonna zou op de vrijgezellenavond van beiden een uurtje spelen. Helaas moest de (ex)vriendin afzeggen en kwam ze ook niet opdagen tijdens de ceremonie. Ze stuurde hem alleen een telegram, waarin ze Elton de cynische bood overbracht dat hij nu als getrouwde man een betere mens zou worden.

Voor de pianist John is het zijn tweede huwelijk. De eerste maal trouwde hij een vrouw. Vier jaar later, nadat de Oscar prijswinnaar (soundtrack "The Lion King") zich als bisexueel uitte, trouwde hij in 1984 de Duitse Renate Blauel. In 1988 liet zich de paradijsvogel van de rock weer van haar scheiden.

Elton is overigens een goede vriend van het Engelse koningshuis. Na de dood van Princes Diana in 1997 schreef hij voor haar "Candle In The Wind". De song werd 32 miljoen maal verkocht: wereldwijd is het een van de meest verkochte singles.


Elton is peter van Romeo, zoon van de voetbalster David en ex-Spice-Girl Victoria Beckham. (Meter is Liz Hurley).


Elton niet meer in Vegas

Elton heeft in 2003 een lucratief 50-miljoen Euro contract voor zijn optredens in het speelparadijs Las Vegas (USA) ondertekend. Hij speelt in het speciaal gebouwde Colosseum Theatre gelijk naast het luxe casino Caesar's Palace. Hij durfde alleen optreden als hij zijn collega Celine Dion, die 75 miljoen Euro met haar optredens "verdient," vervangt.

Het contract van Dion loopt af en volgens de "New York Post" wil Elton graag Céline`s opvolger worden.

Maar ook popzangeres Cher, die net klaar is met haar "Farewell Tour," wil graag deze job in de woestijn...

Daarnaast moet Elton zich ook nog een 60-jarige vrouwelijk fan van het lijf houden. De media bericht meerdere malen over de opdringerige vrouw die de star overal vervolgt.



 



Elton kleedt Paris Hilton uit

Naakte Stars enkel met kapsel, Cartier & Shoo...

"Uitgerekend" Elton John heeft het voor elkaar gekregen: wereldbekende vrouwelijk celebrities gaan voor hem uit de kleren! Naast Cartier juwelen en designer pumps van Jimmy Shoo (afbeelding links onderaan) zijn de stars poedelnaakt.

 


Gefotografeerd werden ze overigens door de Engelse Star fotografe Pamela Hanson, die reeds voor opdrachtgevers als "Marie Claire", "Vogue", "GQ" , "Allure" , Emporio Armani, L'ORÉAL en Lancome gewerkt heeft.

Hier een aantal namen van de stars die zich aan de "pikante" shooting voor het spectaculaire fotoboek ("Four Inches"):

Christina Aguilera, Paris Hilton, Victoria Beckham, Geri Halliwell, Rachel Hunter, Macy Gray, Serena Williams, Iman, Kate Moss, Elle MacPherson, Sarah Ferguson en ...meer info


Overigens is de naaktfoto van Victoria Beckham, echtgenote van David Beckham, op de april cover van het magazine Tatler te zien.

Tien procent van de opbrengst gaan naar de Aids Foundation.