John Beerens | ESPRIT NIEUW!  |          United States United Kingdom Ireland Canada Australia & New Zealand Germany

 Keira   Knightley



NIEUW: Keira met haar nieuwe pony kapsel (bij de Hollywood premiere van haar nieuwste film).


"The Duchess" ("De hertogin"): Keira Knightley in een historisch drama -
released eind maart 2009



"The Edge of Love" met Keira Knightley samen met Sienna Miller.
Keira Knightley zingt overigens ook de soundtrack van "The Edge of Love", zie rechts >>>>




Keira am Set


Keira Knightley zingt ook de soundtrack van "The Edge of Love"




Video onderaan: Duitse Kino Trailer "Abbitte" ("Atonement")
Regie: Joe Wright
Hoofdrolspelers: Keira Knightley en James McAvoy

Premiere in Nederland 1.11.2007
Keira met kapsels 30er jaren stijl



Lijdt Keira aan magerzucht?

In haar laatste succesvolle film "Pirates of the Caribbean: Dead man's chest" speelde ze samen met Orlando Bloom en Johnny Depp.

Bij de premiere van "Pirates of the Carribbean: Dead Man's Chest" in London droeg Keira een onthullend gouden Gucci avondkleed met open rug. De slanke Engelse star actrice bevestigde haar toch al erg slanke lichaam.

Met een gewicht (onbekend, maar geschat 55 kg.) en een lengte van height of 1.72 m. " verdedigt ze zich tegen de voorwerpen dat ze onder anorexia zou lijden (zie viedeo onderaan), alhoewel ze toegeeft dat anorexia in de familie voorkomt.



Star video: Interview met Keira






Keira's borsten werden vergroot voor de Amerikaanse King Arthur posters.
Ze wilden ze een "beetje groter" maken en Keira vond het okee... (bron: Elle)

"King Arthur" Posters
(links de Engelse originale poster)


De Engelse jonge actrice was genomineerd voor " Best Actress" voor haar rol als Elizabeth Bennet in "Pride and Prejudice".

In 2006 werd de dyslectische Keira (zie onderaan) verslagen: De Oscar ging naar haar collega Reese Witherspoone.


Bij de Oscars zat ze naast de legendarische filmster en womanizer Jack Nicholson (foto rechts). Keira vond het eigenlijk een beetje onaangenaam dat hij haar met rust liet. Waarschijnlijk had Nicholson Keira's naaktfoto''s in de Amerikaanse Vanity Fair niet gezien.

Bij de Oscars droeg ze een avondkleed (zie links bovenaan) designed door Vera Wang (Jewelry of Asprey). De designer jurk werd op eBay aan de hoogstbiedende verkocht. De opbrengst gaat naar de charity organisatie Oxfam (Hulp in Oost Afrika).

De jonge en mooie actrice begon haar actrice carriere als driejarige. Toen ze zeven was speelde ze de rol van Natasja Jordan in "A Village Affair (1994)". In 1999 acteerde ze in de science fiction "Star Wars: Episode I - The Phantom Menace".

Haar breakthrough rol was in de voetbal film "Kick it like Beckham", waarin ze de rol van Jules speelde.

Kort na de eerste Pirates of the Caribbean had ze al een nieuwe prestigieus project. In 2004 keerde ze terug op het scherm in de klassieke legende van de Knights of the Round Table called "King Arthur". Ze speelt de rol van Guinevere, een vechtende soldaat (met pijl en boog) naast King Arthur in de slag tegen de Saxes.

Haar laatste actie thriller film heette "Domino" (2005). Samen met Mickey Rourke (uit 91/2 weeks) speelt Keira ditmaal de rol van het Ierse meisje Domino Harvey - een ex-model die haar carriere opgaf om criminelen op te sporen.

De actrice en idool Keira Knightley was het gezicht in de reclame campagnes voor LUX shampoo in Japan. Ze is de opvolgster van de Latin Queen Jennifer Lopez >>> video


Keira 8x anders





Persoonlijk

Keira heeft een oudere broer Caleb (geboren in 1979) en groeide op in een showbiz familie. Haar moeder is een Schotse actrice en haar vader een Engelse theater en televisie acteur.

Ze lijdt aan dyslexie en toen ze drie jaar was wilde ze haar eigen agent hebben om haar droomberoep actrice waar te maken. Haar vader zei dat ze haar eigen agent kreeg als ze goed haar best deed op school. Uiteindelijk, door haar doorzettingsvermogen bekwam ze onder contract bij haar agent en begon haar acteer carriere.